PolyVan produkcia - izolované nadstavby


FrishKit

FrishKit - určené na prepravu napr. kvetín, čerstvých potravín, hlavne ovocia a zeleniny.
Sú to ľahko izolované nadstavby, s hodnotou K>0,7 a maximálnou dĺžkou do 8000 mm. Medzi základné prednosti nadstavieb FrishKit patria vysoko estetický a hladký vonkajší laminátový povrch, moderný a aerodynamický dizajn anodizovaných hliníkových profilov, ľahký galvanizovaný zadný rám, jednoliaty povrch bez vonkajších nitov, veľa možných doplnkov či ľahká montáž.


FB3 InsideView

FrostKit - určené na prepravu potravín rýchlo podliehajúcich skaze, ktoré vyžadujú chladenie, alebo mrazenie, s vnútornou teplotou v rozsahu od +2°C do -20°C a s hodnotou K<0,4, dodávané v maximálnej dĺžke 8300 mm.

FreezyKit - izolované nadstavby určené pre ľahké úžitkové vozidlá s hmotnosťou do 5 t, s vnútornou teplotou v rozsahu od +2°C do -20°C a s hodnotou K<0,3. Sú dodávané v maximálnej dĺžke 5000 mm. Tieto nadstavby je možné dodať aj kompletne zmontované pod názvom FrishBox, FrostBox a FreezyBox. Skonštruované sú bez použitia nitov s moderným eloxovaným olištovaním a rohovými prvkami, vysokokvalitným zadným rámom a kovaním z ušľachtilej ocele. Mimoriadne hladké panely sú vyrobené mokrou technológiou. Robustná samonosná podlaha je s priečnymi výstuhami. Polyesterové lamináty vnútorných stien sú biaxiálne vystužené pre zvýšenú odolnosť proti nárazu


LIB

LIB light - ľahko izolované nadstavby s hodnotou K>0,7 a maximálnou dĺžkou 7500 mm, vhodné na prepravu a rozvoz tovaru nevyžadujúci chladenie, ako napr. pekárenské výrobky, ovocie, zelenina a iné.


 
3P Studios :: webdesign Panely PolyPan Nadstavby Aluvan Nadstavby PolyVan Home