Panely PolyPan


Výrobou izolovaných panelov chce firma ALUVAN osloviť aj všetkých výrobcov chladiarenských a mraziarenských nadstavieb. PolyPan zahrňuje celý rad veľmi flexibilných a vysoko kvalitných druhov izolovaných panelov, vyrábaných najnovšou technológiou. Prvým produktom je PolyPano - polyesterový skleným vláknom spevnený laminátový sendvičový panel, ktorý môže byť buď 3 vrstvový s označením PolyPano 3, alebo 5 vrstvový s označením PolyPano 5. PolyPano sú veľmi variabilné. Je ich možné dodať až do dĺžky 14,5 m a šírky 3 m. Taktiež sú k dispozícii rôzne hrúbky: od 25 mm do 120 mm. Vďaka veľkému výberu izolačných vrstiev, spevnení a mnohých ďalších doplnkov ponúka PolyPano optimálne izolované panely pre každú špecifickú potrebu izolácie. Je ich možné použiť na výrobu izolovaných nadstavieb pre nákladné vozidlá, mobilných predajní, laboratórií, bezpečnostných krytov, verejných sociálnych zariadení a iné. PolyPano sa môže pochváliť tiež vynikajúcimi tepelnými, izolačnými a mechanickými vlastnosťami.

Ďalšie produkty PolyPan série:
AluPano
- vonkajšia vrstva panelu je z bielo-lakovaného hliníkového plechu
Dema Pano - špeciálne panely pre sťahovacie vozidlá
Flexolight - panely vyrábané mokrým procesom s veľmi estetickým, hladkým a vysoko-lesklým polyesterovým laminátom
SolPano - izolované podlahy
HexaPano - kombinácia ľahkosti a veľkej pevnosti, s hexagonálnym hliníkovým fóliovým jadrom v tvare medového plastu, vonkajšia vrstva panelu je z bielo-lakovaného hliníkového plechu.
PolyPan panely sú ľahko opraviteľné bez zmeny mechanických a termických charakteristík, odolné proti stárnutiu a prerazeniu, ľahko umývateľné a nezaťažujú životné prostredie.

[späť na komletnú ponuku]

 
3P Studios :: webdesign Panely PolyPan Nadstavby Aluvan Nadstavby PolyVan Home