ALUVAN produkcia - ľahko izolované nadstavby


ALL & ALS
Tento typ nadstavby, ktorý môže byť dodaný v hladkom alebo presadenom vyhotovení je možný v dvoch verziách ľahkej (ALL) a štandardnej (ALS).

KLL & KLS
Toto prevedenie patrí k hliníkovým nadstavbám najvyššej kvality. Jednotlivé plechy sú prehnuté dovnútra a spájané nitmi. Prehnutie poskytuje nadstavbe spevnenie bočných stien. Výsledkom je hladký povrch nadstavby z vonkajšej strany vhodný na aplikáciu grafiky. Aj tu si môže zákazník vybrať z dvoch prevedení - ľahkého (KLL) a štandardného (KLS)

PLA
Predný diel a bočné diely sú tvorené hliníkovými doskami o šírke 20 cm. Tento typ zaručuje extrémnu pevnosť konštrukcie a často sa používa ako dielenská nadstavba a pre tovar veľkých objemov.

REM
Bola špeciálne vyvinutá pre malé úžitkové a osobné vozidlá. Dodáva sa s extra ľahkým zadným rámom, menšou zámkou a estetickými pántmi.

GRP & GRPL
GRP - veľmi pevná, hygienická, avšak o niečo ťažšia nadstavba s hladkým povrchom. Drevotrieskové panely sú vyrobené z drevotrieskového jadra pokrytého na oboch stranách polyesterovým povrchom spevneným skleným vláknom.Aj tu je možné vybrať si z dvoch prevedení- štandardné (GRP) a ľahké (GRPL).


PIVOPLAN
Nadstavba s posuvnými plachtovými bočnými stenami ukončenými bočným hliníkovým dielom umožňujú ľahku manipuláciu a napínanie palchty. Zvlášť vhodná na prevoz nápojov a piva.

BREAD FAST
Najmladšia z rodiny nadstavieb Aluvan. Posuvné izolované bočné steny pozostávajú z dvoch rovnako veľkých častí, čo umožňuje otvoriť nadstavbu na polovicu dĺžky. Vzhľadom k svojmu určeniu konštrukcia nadstavby bola vyvinutá tak, aby maximálne odolávala prieniku vody, prachu a iných nečistôt.
 
3P Studios :: webdesign Panely PolyPan Nadstavby Aluvan Nadstavby PolyVan Home