Naša spoločnosť A.C.L. spol. s r. o. pôsobí na trhu od roku 1993. Sme hromadným dovozcom belgických skriňových nadstavieb ALUVAN a PolyVan pre Slovenskú republiku. Belgická spoločnosť ALUVAN má vedúce popstavenie na trhu vo väčsine európskych krajín a neustále sa prispôsobuje stále náročnejším potrebám zákazníka. Svedčí o tom aj rozšírenie produkcie o nové izolované nadstavby PolyVan, vyrábané z hliníkových profilov PolyPan. Celá produkcia je určená pre všetky druhy úžitkových a nákladných vozidiel. Sú dodávané formou stavebnice a kompletizované poverenými montážnymi strediskami, rozmiestnenými po celom území Slovenska. Všetky varianty nadstavieb sa vytvárajú podľa individuálnych požiadaviek zákazníka.Typické črty nadstavieb sú nízka hmotnosť, kvalita, pekný vzdľad a krátky dodací termín.
Za uvedenými PolyPan panelmi sa skrývajú 25 - ročné skúsenosti špecialistov v oblasti výroby izolovaných panelov, čo potvrdzuje ich kvalita, estetický vzhľad, a mnohé ďalšie vlastnosti.

Všetky nadstavby sú schválené Ministerstvom dopravy, spojov a verejných prác na všetky typy podvozkov predávané na území SR.

Na spoluprácu s Vami sa teší tím A.C.L.

 
3P Studios :: webdesign Panely PolyPan Nadstavby Aluvan Nadstavby PolyVan Home